Collection: .
All photo packages depends on how many looks/outfits you’re looking to accomplish. Please be sure to bring your own props. Additional edits can be purchased for an additional $40 per edit after your photo session.
-
Christmas Basic
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Christmas Standard
- Regular price
- $75.00
- Sale price
- $75.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
The Ultimate Christmas
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Newborn Photoshoot(BABY MUST BE SLEEP)
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Quick-shoot (1-4PPL ONLY!) $100.00 In Studio
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Super Quick-Shoot
- Regular price
- $110.00
- Sale price
- $110.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mega Quick-shoot
- Regular price
- $170.00
- Sale price
- $170.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ultra Quick-shoot
- Regular price
- $420.00
- Sale price
- $420.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
(Premium Package $240.00 (1-6Ppl) In Studio
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
(Squeeze in)Premium Package $330.00 (1-6Ppl) In Studio
- Regular price
- $165.00
- Sale price
- $165.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
CG Signature Package $250.00
- Regular price
- $125.00
- Sale price
- $125.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Silver Package $300 (1-8Ppl) In Studio
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
BUILD YOUR BRAND $300.00
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Platinum Package $400.00 (1-15 PPL) In Studio
- Regular price
- $200.00
- Sale price
- $200.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
SQUEEZE IN- QUICKSHOOT $190 (FULL PRICE)
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Deluxe Package $800.000(1-20Ppl) In Studio
- Regular price
- $400.00
- Sale price
- $400.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page